Informacje ogólne

Głęboki profil rynny

Głębszy niż w większości systemów profil rynny: 84mm w rozmiarze 125 i 97mm w 150. Duży przekrój naczynia pozwala odprowadzić większe ilości wody deszczowej, nie straszne nam więc nawet ulewne opady.

10 kolorów dostępne od ręki

Na naszych magazynach stale oczekują na odjazd wszystkie elementy systemu, w 2 rozmiarach, 10 kolorach oraz 3 materiałach. Dobrze zgrana gospodarka magazynowa to zdecydowanie szybszy czas realizacji zamówienia.

Odporny na korozję

Rynny i rury spustowe wykonane są z fińskich blach RUUKKI, te z kolei to synonim antykorozji. Kilka warstw powłok stanowi skuteczną obronę przed utlenianiem się rdzenia. Akcesoria pokryte są warstwą ocynku i lakierowane proszkowo farbami poliestrowymi co również doskonale sprawdza się w ochronie antykorozyjnej.

Ocynk, tytan-cynk, miedź.
Proszę bardzo.

System jest dostępny również w tych trzech materiałach. Ocynk jest tańszą alternatywą stali powlekanej, z kolei tytan-cynk i miedź to wybór, z którego będą się cieszyć nawet twoi wnukowie.

Szeroka gama uchwytów

Jest wiele sposobów mocowania rynny. My dostarczamy uchwyty, które pozwolą sprostać każdym wymaganiom montażowym.

Od 38 lat stale w kontakcie

Nasze tradycje produkcyjne sięgają 1976 roku. Z natury rynek jest zmienny. Utrzymanie się na nim przez 38 lat to nie lada sztuka a zarazem gwarancja przyszłej, długoletniej współpracy.